www.door.lviv.ua

Кошик0

директор

зв'язок

www.door.lviv.ua

контакти

корзина

Шлагбауми BARRIER N-4000

 

Шлагбаум є конструкцією, яка блокує в'їзд сторонніх на територію об'єкту. Він користується великою популярністю на приватних територіях, адже є одночасно недорогим та надійним пристроєм.

Автоматичний шлагбаум складається із механізму, що вбудований у тумбу, та стріли (рухомого елемента, що, власне, блокує проїзд). Як і рухомий елемент, який може мати різну форму, так і механізм у тумбі може бути облаштований додатковим функціоналом.

Калькулятор вартості
Комплект базовий шлагбаума BARRIER N-4000
Додаткові опції:
Уловлювач для стріли DOORHAN;
Сигнальна лампа;
Фотоелементи;
Ціна: 12339грн.
Порахувати ціну
Замовити дзвінок
шлагбаум калькулятор ціни

Підключення шлагбауму

Підключення автоматики до бар'єру може бути відкритого (кабель живлення прокладається по асфальту у гофро-трубі) та закритого типу (кабелі прокладаються під асфальтом). Звичайно, останній метод дозволить прослужити шлагбауму без перебоїв значно довше, так як його живлення буде значно захищенішим.

Автоматизований шлагбаум передбачає два типи управління: автоматичний (шлагбаум сам зачинятиметься після виїзду автомобіля, після попередньої команди з допомогою пульта дистанційного управляння) та напівавтоматичний (необхідно подати ще одну команду з допомогою пульта).

Як здійснюється керування шлагбаумом?

Керування автоматичним шлагбаумом може відбуватись кількома методами:

  • із застосуванням кнопкової панелі - охоронець дає команду натисканням кнопки на панелі, живлення якої напряму під'єднанню до шлагбауму, найчастіше саме таке управління використовується у постових вишках;
  • контролером СКД - цей метод дозволяє потрапити на територію без дозволу охорони, але при цьому необхідно мати картку доступу, яка прикладається до зчитувача, а той відкриває доступ у разі, якщо пропуск вірний;
  • радіокеруванням - відкрити в'їзд таким методом можна у випадку наявності брелока-пульта, який записаний у пам'ять блоку керування.

Довжина пропускної стріли зазвичай становить від 1,7 м до 6м, та за необхідності контролю широкого в'їзду встановлюють 2 пристрої (2 шлагбауми по 6 м дозволять контролювати проїзд широною 12 м). Та для того, щоб ще більше посилити контроль за територією, найчастіше із бар'єром встановлюють автоматичні двері (наприклад, відсувні ворота).

Сам обмежувач також можна укомплектувати додатковими елементами для більшої функціональності. Таким чином, це можуть бути сигнальні лампи, світловідбивачі тощо.

Де купити шлагбаум у Львові?

Наш салон пропонує купити шлагбаум (Львів) за прийнятною для кожного ціною. Автоматика, що представлений у нашому онлайн каталозі, виготовляється провідним виробником, а його якість перевірена роками використання.

 

Для того, щоб замовити бар'єр та його установку, зв'яжіться із менеджерами нашого салону за номерами, вказаними на сайті.

 

Ціна на шлагбауми (Львів)

 

Для зручності наших клієнтів, ми пропонуємо скористатись калькулятором вартості на сторінці та підрахувати приблизну ціну обмежувача. Для отримання більш точних даних, зверніться до представників нашого салону.

Поділіться з друзями в соц.мережах:

Приймаються:

visa

Фабрика сайтівПросування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Про нас:

Каталог товарів:

Контакти:

+38 098 457 5543

+38 032 247 2228

Пн–Пт 09:00–19:00,

Сб 09:00–15:00

Неділя - вихідний

www.door.lviv.ua@gmail.com

Львів, вул. Стрийська, 119

Отримати інформацію про найближчі знижки та акції: